UHF adó-vevő , walkie- talkie UHF400.00-470.00 MHz, CB rádió ( BAOFENG BF-666S ) 2 db/ cs
Civil használatra
Frekvenciasáv: Kétirányú rádió UHF
Modell: BF-666S
Maximális hatósugár:  5km-10km
Méretek: 97x57x29mm ( antenna nélkül)
Frekvenciatartomány: 400,00- 470,00MHz
Tároló csatorna: 16
Hordozható kétirányú rádió BF-666S  UHF400.00-470.00 MHz magas minőségű CB rádió 2db/ csomag
kimenet: ≤ 5 W, frekvencia: 400,00-470 MHz, 16 csatorna, PC program, Zseblámpa funkció, 50 CTCSS és 210 DCS kód, Hangtompító szint( hogy megmentsük az akkumulátort ), VOX (Voice Exploited Transmission) funkció
Csatornafigyelő, TOT (időzítő időzítő), Scrambling funkció, Zajcsökkentés, Szkennelési funkció
Méret: 97x57x29mm
Egység szekció: Frekvenciatartomány:400,00-470,00 MHz
Tárolóhely: 16
névleges feszültség:  DC3.7 V
Akkumulátor kapacitása:  H-1500 mAh
Az akkumulátor élettartama: körülbelül 8 óra
Frekvencia stabilitás:   ±. 5ppm
Üzemi hőmérséklet:  -20c-tól + 60c-ig
Kombinációs frekvencia: PLL frekvencia szintézis
Impedancia antenna: 50 Ω
Fashion Wok: Ugyanaz a frekvencia Simplex művelet vagy különböző frekvencia szimplex működés
dimenzió: 97x57x29mm ( Antenna nélkül )
adó
Kimeneti teljesítmény: ≤5 W
Modulációs üzemmód (W / N sáv): FM (F3E)
Maximális gyakoriságú kirándulás (W / N sáv): <5 KHz (W), <2,5 KHz (N)
≤7. 5 & ​​mikro; W
szomszédos csatorna teljesítmény: 65 dB (W), 55 dB (N)
<-60 dB
Hang torzítás: <5%
SNR: 45 dB (W), 42 dB (N)
CTSCC / DCS frekvenciaeltérés (W / N sáv): 0,7 ± 1 KHz (W), 0,4 ± 1 KHz (N)
Átviteli áram: ≤1200mA
vevő
érzékenység: <0,20 és mikro; V (12dB SINAD)
Audió teljesítmény: 1 W
Inter modulációs interferencia-ellenállás:  ≥65dB (W), ≥55dB (N)
Szomszédos csatorna érzékenysége (W / N sáv): ≥65dB (W), ≥55dB (N)
Hang torzítás: 5%